לילה מטורף בפריז (מיני פוסט)

,לפעמים אני מפתיעה אפילו את עצמי עם רמת הדברים המשוגעים שאני עושה בחו”ל וזה כנראה אחד הסיפורים האהובים עלי ביותר.

בטיסה הקודמת שלי לקופנהגן לפני שנה, כל מה שיכל להשתבש השתבש. חברת נורוויג’ן הציעה טיסה ישירה, חבל שהם לא הודיעו שזה כולל שיכחה של כל המטען של כל הנוסעים בארץ, שום הודעה, וציפיה שלנו למזוודות בשדה במשך 6 שעות.
אז אתם מבינים שעם נורוויג’ן אני כנראה לא אטוס יותר.

אחרי חיפוש טיסות אינטנסיבי מצאתי אחת שנראתה ראויה, מחיר זול יחסית אבל עם… קונקשן של 9 שעות בפריז. מה אני  9 שעות בפריז? ועוד בלילה?
החלטתי ללכת על האג׳נדה של חברים וקהילות, וכתבתי בקבוצה של אנשי ברנינג מן באירופה. עם תמונה חמודה ובקשת עזרה שאלתי מה אני יכולה לעשות. והתגובות… הו, התגובות היו נפלאות.
מכרה, שהיא האקסית של מישהו שהכרתי לפני שנים סיפרה שיש לה ידיד בצרפת שישמח לארח אותי (כן, זו רמת הקרבה שהייתה לי לאדם הזה), והוא סיפר לי שיש מסיבה גדולה מחוץ לעיר. למה לא בעצם? הולכים לרקוד.
הגעתי לשדה התעופה שאר דה גול, ושם גיליתי שאין שם לוקרים לשמירה על הדברים בשדה (מהיום המוזר שאת מבינה שלתחנה מרכזית תל אביב יש מתקנים יותר איכותיים ופרקטיים משדה התעופה בפריז) , אז עם כל הדברים עלי עליתי על הרכבת, רכבת לילה לפריז.

 

יש לציין את כל הטיולים של בצרפת עשיתי לפני גיל 18, ככה שהזיכרונות שלי מהמדינה קצת שונים, אבל גם כאן היא נראתה לי כמו כל עיר אירופאית מקסימה, אבל מנקודת המבט של הבוגרת שלא הולכת למקומות מתויירים, האנשים היו קריטית יותר נחמדים . צרפתים תמיד הצטיירו לי כאנשים שצועקים עליך (ככה לפחות זכרתי אותם) אבל כנראה פשוט נמאס להם מכמות התיירים הפוקדת כל קיץ את פריז.
הגעתי לתחנה, מרכז פריז באמצע הלילה. לא מכירה אף אחד כולל את האדם שאני הולכת לפגוש.
ידיד של ידידה הגיע, שמנו את הדברים אצלו ולקחנו אובר למסיבה.

המסיבה הייתה 40 דקות מהעיר קור איימים,וביקי שעברה עכשיו טיסה של 5 שעות הגיעה לפריז באמצע הלילה, היא הולכת לאחת המסיבות הגדולות, המאסיביות הרועשות והמגניבות שראיתי בחיי

הבמה הראשית הייתה בנויה כסוג של קן ענקי, הדיג׳יי ניגן מוזיקה אלקטרונית תוך כדי שהוא שר, הכל קפץ רטט ושמח. פגשתי חברים חדשים, ואז אני מסכלת ורואה את הדבר שהכי הפתיע אותי. אני רואה את מארי.
אני ומארי היינו  באירוע בקופנהגן שנה לפני לא ידעתי שהיא שם, אני אפילו לא חושבת שידעתי שהיא גרה בפריז, והנה היא שם, חברה ישנה במקום שאני נמצאת בו שהגעתי אליו פשוט כי לא רציתי לחכות בשדה.
היא שמה לי נצנצים על הפנים ואני רק המשכתי לרקוד עד 3 בבוקר.

ב3 בבוקר לקחנו אובר לדירה אספתי את הדברים והמשכתי לשדה. משם לטיסה הבאה שלי.

וכן עליתי למטוס עם הנצנצים על הפנים.

אני רואה אנשים סביבי לוקחים רק טיסות ישירות, אבל אצלי הקסם הוא בקונקשנים, במעברים, בשעות שאתה מחכה, באנשים שאתה מגלה. אני מחפשת את הטיסות עם הקונקשנים הארוכים ביותר, אולי עוד פעם תהיה לי הרפתקאה שלא ציפיתי לה.

3 תגובות בנושא “לילה מטורף בפריז (מיני פוסט)”

  1. איזה סיפור נפלא! לגמרי חוויה לכל החיים. אני מתביישת להודות שכנראה הייתי מוצאת ספסל ושוקעת עד הבוקר בתוך ספר עם כוס תה בשדה><

  2. את כותבת מקסים, אני ממש נהנת לקרוא אותך.
    געגועי לימים שאפשר היה באופן ספונטי לחבור ככה ולטייל, אולי שוב בגיל 60😁

  3. ביקי, איזו חוויה מופלאה! רציתי לכתוב שעשית המלימון לימונדה אבל זה הרבה יותר מזה. יצרת חוויה במקום שבדרך כלל יש void. במקום לנסות ורק להעביר איכשהו את ההמתנה, סיפחת אותה לשאר הטיול.

סגור לתגובות.